Posts by Airgunturk

Yakında zaten gideceğim Almanya'ya ofislerine uğrayacağım, elden nakit vereceğim bu gidişle. :)

:) aman hocam haber verinde alacaklarımızın listesiyle birlikte bizde ücreti gönderelim ancak bundan anlarlar belki ^^ hala şaka gibi geliyor bana. Sanki bir süpriz yapacaklar gibi geliyor.

Hello,

You offer the complete software in your thread instead of the language pack. WoltLab Suite Forum is paid for and can not be downloaded free of charge. Please remove the download from

It is completely sufficient to offer the respective language packages (xml files).

Thank you for your understanding

dediler şimdi ne deyim :? bu gerizakalı :)

Olmadı o şekilde yapacağız ama şu ödeme olayında woltlab'ın göstermiş olduğu tavır gerçekten üzücü. Bunlar yine kredi kartı olayını yapar da ancak 1-2 sene geçmesi lazım.

Ya almanlar biraz geriden geliyor

bu arada bu adamlar 3-4 senelik lisansımı :D wbb 5.0 ücretsiz update yapmışlar :)

ki en son 2 sene önce ödeme yapmışdım:)

Products

• WoltLab Suite Forum 5.0 ( normalde hakkım yok ama yapmışlar )
    • Space style family 1.0
    • WoltLab Suite Calendar 2.0
    • WoltLab Suite Gallery 2.0
    • Pure Chrome style 1.0

IN-129495 EUR 33.61 Dec 10th 2013

2013 de .D yapılmış en son :D

blog ve galeri almadım :) alırsam onu yollarım sorun yok.

Bizi illa ilegal yolla yönlendiren woltab yönetimine yazıklar olsun.

Sebebi talebin az olmasıymış, kredi kartı ödeme yöntemi için talebe ne gerek, kullanmayan kurum mu kaldı?

Taleble ne alakası var payu.de birşey var komsiyon orantısı çok az biz 2 sene kullandık.

ödeme gelirse komisyon yansıtırsın payu sistem ödeme geldikce faiz alır oda çok düşük ödeme başı %2 gibi birşey.

bu arada bu v5 post tablosu inceledinmi abim ? malum v4 konu başı post sayısı 20 30 bin den sonra sapıtıyor.

Deadlock found when trying to get lock; try restarting

gördüğün gibi.

Adamlar ekstra ödeme yöntemini kabul etmemişler, sebebi de fazla talep olmamasıymış. Kredi kartı seçeneğini eklemeyeceklermiş.

tamamda ben bu yıl daha 14 tane lisans alcam her seferinde her lisans işin 45 dolar komisyon veriyorum yazık günah

If I remember correctly, then you have a lot of new posts and many users who are informed about it.

Please execute the following SQL query in phpMyAdmin and send me the result by conversation.

SQL
    SHOW ENGINE INNODB STATUS;

The result contains deatilated information about the deadlock. However, it can also contain sensitive data, so please send the result as a conversation.

Hello

I sent

Thansk.

Hello

Promlem error.

Andrea Berg

Good luck, I asked for this awhile ago and was voted down. Basic functionality for IPS, Discourse, etc. Not sure why they won't/don't do it, and instead focus on circle avatars and other nonsense like that.

Yes, FTP server, image need image loading

Additional Files
    Additional file 8,567 - 10.71 GB - 660,592 Download

Ürünü satın almada sorun yaşıyorum, çeviri biraz gecikiyor. Eğer banka transferini seçersem ekstradan hem gönderdiğim banka hem de alıcı banka ücret kesiyor ve az değil. Paypal zaten Türkiye'de çalışmıyor. Sofort da ise Türkiye için bir seçenek bulunmuyor, bu durum sadece benim için değil, Türkiye'den satın alacaklar için de sorun oluşturacaktır. Durumu ilgililere bildirdim ilave ödeme yöntemi istedim, bakalım nasıl sonuçlanacak.

Abim ürünü sen satın aldınnmı ? almadıysan ben aldım ? ne hikmetse eski 3-4 yıllık lisanslarım bile v5 vermişler latest son sürüm olarak istersen yollıyabilirim özelden.

ayıca cls desing kullanıyorum onlarda 1 haftaya kadar http://demo.ws3.cls-design.com/ güncel tema yayınlıycaklar sende dil yaparsan :) ben sorunsuz wbb5.0 geçerim inş :)