Woltlab Turkish Language

• Onunda kolayı vardır aslında. Uğraşmak istemiyorlar sanırım. Türkiye'den sınırlı bir kitle var. Böyle yaparak daha fazla azaltacaklar.

geçen aylardır bu dengesiz cevap yazmayan alman tohumuna yazdım cevap vermedi bende güncel tüm sürümleri internet ortamından dagıttım :) şurana kadar 5 lisansım var ve satmaya devam ediyorum ahlaksız herifler yüzünden her lisans 30 dolar fazla para vermek zorunda kalıyorum ...

...

• Levoysa haber verdiği için önemli bir hatayı giderdim, kendisine teşekkür ederim. Kayıt sayfası açılmasında problem yaşanıyordu ve fatal error veriyordu. İlk mesaja ekliyorum dosyayı lütfen 5.0.10 için olan dosyayı indirip kurun sistemlerinize.

• I have a problem, I've downloaded this Turkish pack, unfortunately the avatar does not work

Ich hab ein Problem , hab mir diese Türkische pack runtergeladen, leider funktioniert das Avatar nicht

Bir sorunum var, bu Türkçe paketi indirdim, ne yazık ki avatar çalışmıyor

Community-Software: WoltLab Suite™ 3.0.11 pl 1

• I have a problem, I've downloaded this Turkish pack, unfortunately the avatar does not work

Ich hab ein Problem , hab mir diese Türkische pack runtergeladen, leider funktioniert das Avatar nicht

Bir sorunum var, bu Türkçe paketi indirdim, ne yazık ki avatar çalışmıyor

Community-Software: WoltLab Suite™ 3.0.11 pl 1

Konunun ilk mesajının üstünde bulunan dil paketi bu hatayı düzeltiyor fakat yeni sürümde başka bir sorun daha mevcut mesaj silinince konuya erişilmiyor. Puts 'a bildirdim yakın zamanda dil paketini güncelleyeceğini söyledi.

• Konunun ilk mesajının üstünde bulunan dil paketi bu hatayı düzeltiyor fakat yeni sürümde başka bir sorun daha mevcut mesaj silinince konuya erişilmiyor. Puts 'a bildirdim yakın zamanda dil paketini güncelleyeceğini söyledi.

Başka bir hata mevcut

eger konuda 60 sayfadan fazlaysa ileri sayfa gitmek isteyince hata veriyor.

şeklinde. ing alınca sorun kalmıyor.

...

• Puts bakacaktı en son işleri var sanırım bakamadı. Ben de tek tek acp üzerindeki dil bölümünden forumu Türkçe'ye çevirdim. Dil paketinin sürümü güncel değil ona sebep veriyor bu hatayı.

• Puts bakacaktı en son işleri var sanırım bakamadı. Ben de tek tek acp üzerindeki dil bölümünden forumu Türkçe'ye çevirdim. Dil paketinin sürümü güncel değil ona sebep veriyor bu hatayı.

sorunu buldum :)

eger konu içinde çöp kutusuna atılmişsa ve silinmemişse o bölüme girmiyor admin :) çöp kutusunju boşlattım sorun kalmadı.

...

Alakası yok ? hata bahiz bir hata eski sürüm yeni sürüm kod yapısı %100 aynı

bu Puts çevirisi

Code
    Mesaj yazan {if $post->userID}<a href="{link controller='User' object=$post->getUserProfile()}{/link}">{$post->username}</a>{else}{$post->username}{/if} ({@$post->time|time}){$user->username} adlı kullanıcının mesajları

ben düzeltmiş olduğum ise bu :)

Code
    Mesaj yazan {if $post->userID}<a href="{link controller='User' object=$post->getUserProfile()}{/link}">{$post->username}</a>{else}{$post->username}{/if} ({@$post->time|time}) adlı kullanıcının mesajları

1 kere fazla {$user->username} yazılmış :)

Ayrıca geleri çevirisi bitmek üzere onuda burdan yayınlıycam konuya eklenir.

...

• Merhaba,

Arkadaşlar Galeri 3.1.0 RC 2 Çevirisi Tamamlandı %100 test yapıldı

Eger hata görürseniz bildirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

xml olarak yükleme izin vermediğinden zip olarak yükledim bilginize.

Sevgilerle.

WoltLab Suite Gallery 3.1.0 RC 2 İndirmek için 3.1.0.RC.2.zip

WoltLab Suite Forum 5.1.0 RC 2 İndirmek için 5.1.0.RC2.zip

Forum çeviri Puts kullandım sadece yeni versiyon güncelledim ufak defek kalan ingilizce yerler olabilir ama %99 türkçe ve hatasız.

hata buldukca ben konuyu güncelleme devam edicem.

Lütfen hata olursa bildirin.

...

6 Mal editiert, zuletzt von Airgunturk (2. Februar 2018 um 21:17)

• Merhaba,
    Emekleriniz için teşekkürler.
    Ekteki easy media dosyasını en azından kullanıcı kısmını Türkçeye çevirdim,
    Sisteme ekledim.

Resimde görüldüğü gibi dil dosyalarında gözüküyor ama sayfayı Türkçeye aldığımda
    Bu bölüm hala almanca çıkıyor.
    Bir yerde yanlış mı yapıyorum acaba?

https://hasbahcaiptv.net
    test hesabı
    tester

tester

• merhaba, öncelikle çeviri için teşekkürler

ingilizce'de konum görünüyor ama türkçe'ye çevirince böyle bir hata veriyor

Galiba sorun "Konum $user->location}" buradaymış.

"Konum {$user->location}" şeklinde düzeltince sorun ortadan kalktı...

Teşekkürler

• Biraz daha açabilir misin tam anlayamadım. Normalde resimde ki gösterdiğin bölümden çevirdiğin zaman çevrili olarak göstermesi gerekiyor.

Jetzt mitmachen!

Sie haben noch kein Benutzerkonto auf unserer Seite? Registrieren Sie sich kostenlos und nehmen Sie an unserer Community teil!