Woltlab Turkish Language

• Adamlar ekstra ödeme yöntemini kabul etmemişler, sebebi de fazla talep olmamasıymış. Kredi kartı seçeneğini eklemeyeceklermiş.

Şaka gibi ya. Beklentim hiç umduğum gibi olmadı.

Sebebi talebin az olmasıymış, kredi kartı ödeme yöntemi için talebe ne gerek, kullanmayan kurum mu kaldı?

Aynen bunun için hiçbir talebe gerek yok. En basit kurumlar bile kredi kartı ödeme yöntemi kullanıyor.

• Ürünü satın almada sorun yaşıyorum, çeviri biraz gecikiyor. Eğer banka transferini seçersem ekstradan hem gönderdiğim banka hem de alıcı banka ücret kesiyor ve az değil. Paypal zaten Türkiye'de çalışmıyor. Sofort da ise Türkiye için bir seçenek bulunmuyor, bu durum sadece benim için değil, Türkiye'den satın alacaklar için de sorun oluşturacaktır. Durumu ilgililere bildirdim ilave ödeme yöntemi istedim, bakalım nasıl sonuçlanacak.

3.0 Suite ile ilgili çalışmalara sıfırdan başlamayı düşünüyorum, yeni sürüm yayınlandıktan sonra satın alacağım ve üzerinde çalışmaya başlayacağım. Bundan sonra blog yazılımını satın alacağım ve onu da çevireceğim. Şimdilik planlar bu şekildedir. Hepinize iyi forumlar dilerim.

Merhaba ShimerShine

Yukarıda Puts arkadaşımız yazdığı gibi satın alma ile ilgili sorun yaşıyoruz biraz geçte olsa çevirisi yapıp yayınlayacaktır.

• Merhaba ShimerShine

Yukarıda Puts arkadaşımız yazdığı gibi satın alma ile ilgili sorun yaşıyoruz biraz geçte olsa çevirisi yapıp yayınlayacaktır.

Bana ulaşabilirmisiniz.? Sizleri tanımak istiyorum.
    Özelden 2 nizede skype adresimi vereceğim Suite + Forum hakkında. ;)

• Merhaba ShimerShine

bende lisansları hepsi 5.0 sadece galeri blok falan yok düz sürüm yani isterseniz dil dosyaasını paylaşabilirim özelden.

...

• Olmadı o şekilde yapacağız ama şu ödeme olayında woltlab'ın göstermiş olduğu tavır gerçekten üzücü. Bunlar yine kredi kartı olayını yapar da ancak 1-2 sene geçmesi lazım.

• Olmadı o şekilde yapacağız ama şu ödeme olayında woltlab'ın göstermiş olduğu tavır gerçekten üzücü. Bunlar yine kredi kartı olayını yapar da ancak 1-2 sene geçmesi lazım.

Ya almanlar biraz geriden geliyor

bu arada bu adamlar 3-4 senelik lisansımı :D wbb 5.0 ücretsiz update yapmışlar :)

ki en son 2 sene önce ödeme yapmışdım:)

Products

• WoltLab Suite Forum 5.0 ( normalde hakkım yok ama yapmışlar )
    • Space style family 1.0
    • WoltLab Suite Calendar 2.0
    • WoltLab Suite Gallery 2.0
    • Pure Chrome style 1.0

IN-129495 EUR 33.61 Dec 10th 2013

2013 de .D yapılmış en son :D

blog ve galeri almadım :) alırsam onu yollarım sorun yok.

Bizi illa ilegal yolla yönlendiren woltab yönetimine yazıklar olsun.

• Yakında zaten gideceğim Almanya'ya ofislerine uğrayacağım, elden nakit vereceğim bu gidişle. :)

:) aman hocam haber verinde alacaklarımızın listesiyle birlikte bizde ücreti gönderelim ancak bundan anlarlar belki ^^ hala şaka gibi geliyor bana. Sanki bir süpriz yapacaklar gibi geliyor.

• Yakında zaten gideceğim Almanya'ya ofislerine uğrayacağım, elden nakit vereceğim bu gidişle. :)

:) aman hocam haber verinde alacaklarımızın listesiyle birlikte bizde ücreti gönderelim ancak bundan anlarlar belki ^^ hala şaka gibi geliyor bana. Sanki bir süpriz yapacaklar gibi geliyor.

Hello,

You offer the complete software in your thread instead of the language pack. WoltLab Suite Forum is paid for and can not be downloaded free of charge. Please remove the download from

It is completely sufficient to offer the respective language packages (xml files).

Thank you for your understanding

dediler şimdi ne deyim :? bu gerizakalı :)

...

• Dosyaları paylaşma bunlar paralıdır.

dil için xml dosyasını koy kardeş diyor :)

ben lisans almadım başkasından aldım dosyaları kurup bakıcam keyfime.

Nede olsa Türkiye'de Şirket açacak halleri yok. sadece burdaki arkadaşlardan dil dosyası bekliyorum.

Edited 3 times, last by ShimerShine: linkleri daha sonradan girdim, modlar çakmasın diye, Konuyu takip eden varsa alsın dosyaları kullansın 0 sıkıntı. ().

• Puts hesapımı banlamışlar bunlar ya bir konuşsan banımı kaldırsalar o kadar lisansım çöp oldu

OS: Linux (CENTOS 6.2 x86_64) mit Whm/Cpanel 11.32.2 (build 23)

Webserver: Apache/2.2.22 (CENTOS 6.2 x86_64)

MySQL-Version: 5.1.61-cll

PHP-Version: 5.3.10

• If you continue to provide our paid products free of charge, we will take appropriate steps against you.

Andrea Berg

Hello

please open My Account I turned off the sharing.

have a license with me too much

Thansk.

OS: Linux (CENTOS 6.2 x86_64) mit Whm/Cpanel 11.32.2 (build 23)

Webserver: Apache/2.2.22 (CENTOS 6.2 x86_64)

MySQL-Version: 5.1.61-cll

PHP-Version: 5.3.10

• ShimerShine

Başlık kapalı diye uzun süredir yazamıyordum ancak açıldığını gördüm fikirlerimi yazayım. Şu kocaman forumda bir tek Türkçe için böyle bir başlığa izin veriliyor ve bu başlık altında neler yaşanıyor, üzücü. Türkiye'de şirket açsınlar ya da açmasınlar, emek dediğimiz kavram evrenseldir yani Türkiye'de kazma sallayan çalışanın emeği ile Afrika'nın en ücra köşesinde kazma sallayan çalışanın emeği ırkı, rengi, dili, dini fark etmeden eşittir ve alın teridir. Almanya için de durum aynı.

Sen bugün bu şekilde düşünürsen yarın başkaları da senin hakkında "ne de olsa Türkiye'de şirket açacak halleri yok" diyerek davranmış birine verecekleri değeri verirler. Eğer o şekilde muamele görmek istemiyorsanız siz de öyle düşünmeyeceksiniz ve bunu davranışa geçirmeyeceksiniz. Dil dosyasını hazırlayıp sunacağım ancak çalıntı bir uygulama üzerinde kullanacaksanız sizin içinize nasıl sinecek? Onlarca kullanıcıyı çalıntı bir yazılım üzerinde verilerini size teslim edip güvenerek nasıl bir arada tutacaksınız ben asıl onu merak ediyorum.

Yıllardır bu yazılımın çevirisini yapıyorum, bir kere ne başkasından gidip lisans talebim oldu ne de kendi sahip olduğum lisansı başkasına verdim, bana ücretsiz lisans sağlayabilecekken hem forum hem de blog yazılımını satın aldım ve evet bunları "akılsız" olduğum için yapmadım tabi ki.

Ne zaman ücretsiz bir yazılıma bağış yapma fikri sizde olgunluk kazanır belki o vakit dediklerim anlam kazanır ancak şu an size çok yabancı geldiğinin farkındayım.

Biliyorum Woltlab ücretsiz bir yazılım değil ancak eğer bir yazılımı ücret vermeden kullanmak istiyorsanız dışarda pek çok ücretsiz alternatifi mevcut, onları kullanıp onlarda ilerlemek bence ücretli dağıtılan bir yazılımı haksız bir şekilde elde edip kullanıma sunmaktan daha anlamlı ve önemli bir yaklaşımdır. Erdemlidir bir de.

Eğer yazılıma para verilmez diyorsanız anlarım, o vakit gidin ücretsizleri kullanın ve hatta belki o ücretsiz yazılımın sahibine bir bağış da yapabilirsiniz ve hatta open source projeleri destekleyin. Ancak bir ücretli yazılıma para verilmez diyip emek içeren bu ücretli yazılımı yasal olmayan şekilde kullanmayı nasıl karşılamak gerekir?

djsami bu konuda yapabilecek çok şeyim olduğunu düşünmüyorum zaten isteğinizi ingilizce olarak dile getirmişsiniz. Andrea'yı da etiketlemişsiniz.