Woltlab Turkish Language

• İlgilenenler için çeviri ağırda olsa ilerliyor ancak tamamlanınca buraya gönderirim, zaman vermiyorum, 4.0 çevirisi ile 4.1 vb sistemlerde kullanmayın bir tane değil pek çok hata bulursunuz, bunun sebebi eklenen ya da çıkarılan satırların çok olması, hepsini hallediyorum.

• İlgilenenler için çeviri ağırda olsa ilerliyor ancak tamamlanınca buraya gönderirim, zaman vermiyorum, 4.0 çevirisi ile 4.1 vb sistemlerde kullanmayın bir tane değil pek çok hata bulursunuz, bunun sebebi eklenen ya da çıkarılan satırların çok olması, hepsini hallediyorum.

4.2 yetişirmi?

...

• Çeviri tamamlandı lütfen konunun ilk mesajına bakın, orada ayrıntılı bir şekilde anlattım, şimdiye kadar çevirinin tam olmadığını ya da eksik olduğunu ifade eden arkadaşlara uyardıkları için teşekkür ediyorum, aynı hassasiyetle buldukları eksiklikleri düzeltip sadece kendi forumlarında kullanmaz ayrıca burada paylaşırlarsa o vakit çeviri daha da iyiye gidecektir, hepinize keyifli forumlar.

• Çeviri tamamlandı lütfen konunun ilk mesajına bakın, orada ayrıntılı bir şekilde anlattım, şimdiye kadar çevirinin tam olmadığını ya da eksik olduğunu ifade eden arkadaşlara uyardıkları için teşekkür ediyorum, aynı hassasiyetle buldukları eksiklikleri düzeltip sadece kendi forumlarında kullanmaz ayrıca burada paylaşırlarsa o vakit çeviri daha da iyiye gidecektir, hepinize keyifli forumlar.

Özveri ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Paylaşımınız içinde teşekkür ederim.

Ben daha önceki mesajlarımda paylaşmıştım fazlalık ve eksikleri bir yana toplayarak lakin ancak bu kadar yapabılmiştim. Size özel mesaj ilede ilettim sorunlı satrlarıda yazmıştım umarım faydası olmuştur.

Siz genelde alfabetik sıralama yapıp o şekilde yayınlıyorsunuz, bende eksiklikleri bulmak için mecburen baştan dosya dosya ayırmıştım :) sebebi daha çabuk eski çıkarılan ve eklenenleri ayırt etmek ve yenisi eklemek için. Tabiki sizler daha iyi bilirsiniz.

Saygılarımla.

Einmal editiert, zuletzt von BeReal (26. Juli 2015 um 19:28)

• Eksikler bulundukça güncelliyorum, dosyanın tarihine bakarak, kendinizinki daha önce yüklenmişse yenisini indirin. Ama öyle çok büyük eksiklikler değil bunlar.

• Eksikler bulundukça güncelliyorum, dosyanın tarihine bakarak, kendinizinki daha önce yüklenmişse yenisini indirin. Ama öyle çok büyük eksiklikler değil bunlar.

Arada bir kontrol etmekteyim elinize sağlık.

• Türk Bayrağının dil dosyası ile alakası şu şekilde, bahsettiğim yolu izleyerek bunu düzeltebilirsiniz. Bir sonraki büyük güncellemede ben de dil dosyasında düzenleme yaparım.

Yönetim Kontrol Paneli -> Görünüm -> Diller -> Dilleri Listele

Burada Türkçe'nin yanında düğmeler var, düzenle düğmesine tıklayın, açılan pencerede ISO Ülke Kodu TR olarak yazılmış, onu tr şeklinde değiştirin yani büyük harfleri küçük yapın ve değişiklikleri kaydedin, bayrağımız geri gelecektir.

Einmal editiert, zuletzt von Puts (23. September 2015 um 18:36)

• Eyvallah Puts kardeşim. Senin adını vererek Türkçe Dil Dosyasını WBB için Forum Sayfamda paylaşabilirmiyim?

Ayrıca Puts kardeş senin Sayfanı merak ediyorum doğrusu.. Özelden veya buradan paylaşabilirmsn benimle?

Never change a running system!

• Nerede nasıl paylaşabileceğiniz benle alakalı değil bir vicdan muhasebesidir, vicdanınıza yani doğru olduğuna inandığınız şekilde paylaştıkça sorun yok.

Benim sayfam localhost..

Jetzt mitmachen!

Sie haben noch kein Benutzerkonto auf unserer Seite? Registrieren Sie sich kostenlos und nehmen Sie an unserer Community teil!