For Safety

• upload avatar in the profile section of the security department can remove and add files to the BBCode section ... :love:

• I think nobody here understands what you want! You should descripe your problem more precisely.

Do you want to disable the avatar module?

• Profil bölümünde kullanıcıların avatar yüklemeleri için 2 seçenek var..biri bilgisayardan yükleme biride link olarak yükleme, şunu demek istiyorum bilgisayardan yükleme bölümünü nasıl iptal edebiliriz veya kaldırabilirz...

• ACP yani admin control panel de şu yolu takip ediniz.

Kullanıcı -> Kullanıcı Grupları -> Grup Gözden geçirme -> Kayıtlı kullanıcıların başında bulunan yeşil kalem simgesini tıklayarak grubu düzenleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada alt kısımlarda Genel İşlemler -> Kullanıcı Profil İşlevlerine Erişim -> Üye Resmi bölümündeki

Kendi üye resmini yükleyebilir seçeneğindeki seçimi kaldırıp, yaptığınız değişikliiği sayfanın en altına giderek onaylayın.

• evet dediğiniz oldu peki bir sorumdaha olucak her foruma farklı icon nasıl verebiliriz ? böyle bi olanak varmı ?

Birde Son 5 konuyu Son Mesaj YAzanı Ve Son Üye olanları Gösteren bi eklenti biliyormusunuz baktım bulamadım .

Edited once, last by Gkhn ().

• Please use english for the next time, this conversion helps nobody in future because nobody understands it.